UTENOS VETERANŲ „39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS_2010-2011

PDF Spausdinti El.paštas

RAKTA Veteranų "39+" krepšinio pirmenybės vyko vieno rato sistema. Iš karto išsiskyrė viena komanda,vėliau tapusi nugalėtoja-tai „L.R. GYM", kuriai tik „Dauniškis ir Ko" sugebėjo labai rimtai pasipriešinti. Pirmoji jų dvikova baigėsi „L.R. GYM" pergale tik 3 taškais.
Po pirmojo etapo sekė pusfinaliai,iš kurių tik vienas klostėsi permainingai."Dauniškis ir Ko" perlaužė "Utenos mėsos" pasipriešinimą ir pakliuvo į finalą,nugalėdamas varžovus 66:56.Kitas pusfinalis tapo lengvu "L.R.GYM" pasivaikščiojimu.
Rungtynėse dėl 3 vietos „Utenos mėsos" komanda pradžioje dar priešinosi „Krepšinio mėgėjų" komandai, bet šie įrodė,kad esą stipresni. „Krepšinio mėgėjai" užėmė garbingą trečiąją vietą.
Finalinės varžybos buvo įnirtingos- iki pat ketvirtojo kėlinio nebuvo aiškus nugalėtojas, bet ketvirtajame išryškėjo "L.R.GYM" pajėgumas,kurie ir įveikė antroje vietoje likusius „Dauniškio ir Ko" veteranus.
Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.Visi išsiskirstė su gera nuotaika!