RYTŲ AUKŠTAITIJOS VETERANŲ 39+ KREPŠINIO PIRMENYBĖS_2011.02-04

PDF Spausdinti El.paštas

2011 metų vasario-balandžio mėnesiais vyko Rytų Aukštaitijos Veteranų "39+" krepšinio pirmenybės.Dalyvavo keturios komandos iš Utenos,Rokiškio,Ignalinos ir Ukmergės.Jos varžėsi dviejų ratų sistema,sužaisdami varžybas tarpusavyje išvykoje ir savo aikštelėje.Nors pirmas varžybas Rokiškis pralaimėjo Ukmergės Olimpui,po to sekė vien pergalės ir prieš paskutinį turą kartu su Utenos Dauniškiu ir Ko pirmavo turnyrinėje lentelėje.Tuo tarpu Ukmergės ir Ignalinos krepšininkai atsiliko pergalių skaičiumi ir galutinėje rikiuotėje Ukmergės Olimpas užėmė trečiąją vietą,o ignaliniečiai liko ketvirti.Pirmosios vietos likimas sprendėsi Utenoje,kur vietos veteranai priėmė Rokiškio veteranus.Apylygė kova vyko tik 2 kėlinius,vėliau išryškėjo uteniškių pranašumas ir jie laimėjo rezultatu 86:67,taip tapdami Rytų Aukštaitijos Veteranų "39+" krepšinio pirmenybių čempionais.Komandos-prizininkės apdovanotos taurėmis,o žaidėjai diplomais.Geriausiu pirmenybių žaidėju pripažintas Raimantas Kazakevičius.Utenos Dauniškis ir Ko komandą buvo sustiprinęs Utenos "Juventus" komandos vyr.treneris,ilgametis Šiaulių "Šiaulių" žaidėjas-Robertas Giedraitis.Kadangi turnyras vyko sklandžiai ir visiems patiko,tai ir kitą -2011/2012 sezoną komandos planuoja dalyvauti.Foto žiūrėti skiltyje "Galerija"