RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS "JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI_2014-2015

PDF Spausdinti El.paštas

Tai jau buvo V-osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti.

nuostatai paraiska rakta senas logo lenteles
nuostatai paraiška tvarkaraštis lentelė

ČEMPIONŲ TITULĄ SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE IŠKOVOJO "AMBER FOREST"

Štai ir pasibaigė V-osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "JAROS SAUGA" taurei laimėti. Didžiajame finale
Utenos "AMBER FOREST", nesunkiai įveikė Anykščių "JAROS SAUGĄ" rezultatu 99:78. Reguliariajame čempionate abu kartus
stipresni buvo irgi uteniškiai, tačiau laimėdavę nedideliu skirtumu.

ca581b6d1396a912166c447ce59cde17 xl

Finale komandos kovojo stipriausių sudėčių- atvyko visi registruoti žaidėjai, o tai rodo pagarbą turnyrui bei atsakomybę už komandą.
Dėkojame už dalyvavimą tokiems žymiems krepšininkams, kaip R.Jarutis, R.Matulis, K.Šeštokas, M.Kildišius, R.Mincė. Du kartus iš eilės
tapę nugalėtojais, šiemet Anykščių "JAROS SAUGOS" krepšininkai turėjo pripažinti Utenos "AMBER FOREST" pranašumą. Nuo pirmų
minučių į nokdauną pasiuntę anykštėnus, uteniškiai pirmavo 12:2, o pirmąjį kėlinį laimėjo net 31:12. Greitos ir tikslios atakos, taiklūs
R.Jaručio tritaškiai leido lengvai atitrūkti nuo varžovų ir kontroliuoti situaciją. Praktiškai po dviejų kėlinių
nugalėtojas buvo aiškus. Tačiau anykštėnai, vedami M.Kildišiaus nenuleido rankų ir stengėsi būti nesutriuškintiems. Kartais skirtumas
buvo ir 30 taškų, tačiau kevirtajame kėlinyje jis ištirpo iki 21 taško. Visas pirmenybes be pralaimėjimų žygiavusi "AMBER FOREST" ir finale,
 dėka suburtos stiprios sudėties, nepaliko vilčių Anykščių "JAROS SAUGAI". Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rolandas Jarutis,
 įmetęs net 33 taškus, Paulius Tarvydas – 19 taškų, Rolandas Matulis – 18 taškų. Anykštėnų komandoje rezultatyvumu pasižymėjo
Mindaugas Kildišius (29 taškai), Silvijus Živatkauskas pataikė 17, o Rimantas Mincė 14 taškų.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos sensaciją pateikė BIRŽŲ komanda, kuri kiek netikėtai įveikė Utenos "RL GYM" komandą rezultatu 70:62.
 Sezono metu abu kartus buvo stipresni uteniškiai, tačiau lemiamoje kovoje stipresni buvo varžovai, nors ir atvyko žaisti tik šešiese.

img9773 - kopija

BIRŽŲ gretose geriausias buvo Algirdas Keršys.

Daugiau foto čia:

Senjorai sezoną uždarė neformalioje aplinkoje - Utenos sporto bare, kur ir vyko apdovanojimai. Padėka įteikta ir mecenatui- Arvydui Antanavičiui. Dėkojame visiems rėmėjams, prisidėjusiems prie šio turnyro.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 29 Gegužė 2015 14:27