www.rakta.lt

ĮMONIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE SUŽAISTI PUSFINALIAI

PDF Spausdinti El.paštas

   Šią savaitę Įmonių krepšinio pirmenybėse "Hiperika" taurei laimėti sužaisti pusfinalių susitikimai, kuriuose pergales šventė favoritai.

Utenos APGV komanda- Aukštaitijos traktas 82:62

  Susitiko 2 ir 3-ąją vietas užėmusios komandos po pirmojo etapo. Tikėtasi atkaklios kovos, kuri ir vyko- deja, tik 3 kėlinius. Vėliau Utenos APGV komanda spurtavo ir nugalėjo varžovus 20 taškų skirtumu. Pirmoje rungtynių pusėje komandos kovojo taškas į tašką, Utenos APGV komanda nesusitvarkė su Aukštaitijos trakto aukštaūgiais- Š.Veteikiu bei E.Sriubu. Tritaškius puikiai mėtė Ž.Ruzgas. Trečiajame kėlinyje kova vėl apylygė ir po trijų kėlinių skirtumas siekė tik 6 taškus, tačiau Aukštaitijos trakto krepšininkai pavargo, netaikliai atakavo varžovų krepšį ir 4 kėlinį pralaimėjo 8:22. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo T.Markevičius, pelnęs 36 taškus, T.Didžgalvis pelnė 15 taškų. Aukštaitijos traktui Š.Veteikis pelnė 20 taškų.

Dauniškis ir Ko- Nosted mechanika 77:47

  Šioje poroje žaidė 1 ir 4-ąją vietas užėmusios komandos. Pirmajame etape abu kartus , tiesa tik kelių taškų skirtumu, laimėjo Dauniškis ir Ko. Todėl ir šioje poroje tikėtasi intrigos, tačiau ji išliko tik iki antrojo kėlinio. Po pirmojo dauniškiečiai pirmavo tik 2 taškais, tačiau Nosted mechanikai išsiderino žaidimas antrajame kėlinyje ir skirtumas siekė net 21 tašką. Trečiajame komandos kovojo apylygiai, tačiau iniciatyvą savo rankose ir toliau laikė gerą žaidimą demonstravusi Dauniškis ir Ko komanda, kuri skirtumą ketvirtajame kėlinyje dar labiau padidino. Nugalėtojus į pergalę vedė Andrius Rudokas, pelnęs 30 taškų, G.Nariūno sąskaitoje 16 taškų. Nosted mechanikai V.Purkinas pelnė 16 taškų, 12- A.Kondrašovas. 

Kovo 4-ąją dieną Aukštakalnio progimnazijoje  įvyks Įmonių krepšinio pirmenybių"Hiperika" taurei laimėti finalinės varžybos.

18:40 mažasis finalas- Aukštaitijos traktas- Nosted mechanika

20:00 didysis finalas- Dauniškis ir Ko- Utenos APGV komanda

Primename, kad pirmajame etape didžiojo finalo dalyviai pasidalijo po pergalę. Kas kels nugalėtojų taurę, netrukus sužinosime.

Kviečiame bendradarbius, šeimų narius palaikyti savas komandas. Bus išties įdomi pirmenybių uždarymo šventė!

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 26 Vasaris 2016 11:08