www.rakta.lt

SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖSE VĖL LAIMĖJO UTENA, UKMERGĖ NUSILEIDO BIRŽAMS

PDF Spausdinti El.paštas

   Eilinę pergalę Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "JAROS SAUGA" taurei laimėti iškovojo Utenos "AMBER FOREST" komanda, nugalėjusi rezultatu 71:52 kovingąjį Širvintų "BRIEDĮ". Ukmergės "OLIMPAS" itin nerezultatyviose rungtynėse namuose pralaimėjo Biržų "ŠIRVĖNAI" rezultatu 35:53.

  Pirmus tris kėlinius užtikrintai žaidę uteniškiai, tik ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavo ir leido varžovams sumažinti skirtumą iki 19 taškų. Komandą į pergalę vedė R.Matulis, pelnęs 23 taškus, R.Knezys, pasijungęs po traumos, savo pirmosiose rungtynėse pelnė 20 taškų. Tai buvo jau aštuntoji "AMBER FOREST" pergalė paeiliui.
  Atkakli kova vyksta tarp kitų komandų, pretenduojančių patekti į didįjį ketvertą. Didelį žingsnį to link žengė Biržų "ŠIRVĖNA", itin klampiose bei nerezultatyviose rungtynėse įveikusi Ukmergės "OLIMPO" komandą. Kad "OLIMPAS" gerai ginasi ir pelno mažai taškų- tas buvo žinoma, bet , kad žaisdami su biržiečiais pelnė tik 35 taškus- tai jau labai mažai. Nesisekė nei tolimi metimai, nei greitos atakos, pro šalį skriejo ir vidutinės distancijos metimai. Aišku, žiauriai trūko lyderio- A.Kazlausko. O "ŠIRVĖNA" atvyko labai rimtai nusiteikusi ir nuo pat pradžių ėmė diktuoti sąlygas namiškiams. Šįkart itin disciplinuotai žaidė biržiečiai, ko trūko ukmergiškiams, kurie buvo itin audringai nusiteikę. "OLIMPO" simboliu vadinamas Romualdas Komliauskas nevengdavo ir vėl provakuoti varžovų, apeliuoti teisėjams, ko pasekoje buvo nubaustas technine pražanga. Nesuprantamas šio žaidėjo vaidmuo komandoje- taškų 0, žaidmo laiko mažai, bet per tą laiką pasižymima aštriu liežuviu- net ir po varžybų.
   Po šio pergalės biržiečiai žengia antroje vietoje, ukmergiškiai- ketvirti. Bet jau ant kulnų jiems lipa atsigaunantys Ignalinos "SENJORAI", iškovoję tiek pat pergalių, o viena mažiau ir obeliečiai su širvintiškiais.

VI-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių
"Jaros sauga" taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Utenos "AMBER FOREST" 8/0
2.Biržų "ŠIRVĖNA" 6/3
3.Kupiškio "KUPIŠKIS" 4/2
4.Ukmergės "OLIMPAS" 3/5
5.Ignalinos "SENJORAI" 3/5

6.Obelių "SENJORAI" 2/6
7.Širvintų "BRIEDIS" 2/7