www.rakta.lt

RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖSE LIKO VIENAS NEŽINOMASIS

PDF Spausdinti El.paštas

   VI-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Alauša" taurei laimėti liko sužaisti vienerias rungtynes reguliariajame sezone, po kurių paaiškės ketvirtoji komanda, patenkanti į pusfinalį. Ukmergės SC priims Molėtų sporto centro komandą, kuriai šios varžybos labai svarbios. Pergalės atveju molėtiškiai užimtų ketvirtąją vietą ir pusfinalyje susitiktų su Visagino sporto centro komanda. Ukmergiškiams tai būtų rungtynės dėl garbės- o gal nusišypsotų laimė pasiekti pirmąją pergalę pirmenybėse. Jų pergalės labai laukia Švenčionėlių "AITVARO-SM" komanda, kuri užimtų ketvirtąją vietą vietoj molėtiškių. Kitas pusfinalis jau aiškus: UŽPALIAI prieš Anykščių SC.

Molėtų sporto centro komandai šansas patekti tarp keturių geriausių komandų atsirado, kai jie namuose 17 taškų skirtumu įveikė UŽPALIUS. Tai buvo užpalėnų pirmasis pralaimėjimas. Neįvertinę varžovų galimybių, UŽPALIAI pralaimėjo, o Visagino sporto centro komandai atsirado galimybė pakovoti dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone, įveikus paskutiniame ture bent 3 taškų skirtumu tuos pačius UŽPALIUS. Kad šią savaitę UŽPALIŲ komanda ne formoje, parodė ir skaudus pralaimėjimas Visagine net 21 taško skirtumu. Verta paminėti, kad svečiai vyko žaisti nestipriausios sudėties.
  Ir dar, Molėtų pergalės atveju prieš ukmergiškius, jie Anykščių komandos neaplenks turnyrinėje lentelėje dėl blogesnio tarpusavio rungtynių taškų santykio. O pralaimėjimo atveju, molėtiškius aplenktų Švenčionėlių komanda, turinti geresnį tarpusavio rungtynių taškų santykį. Pusfinaliių pirmosios rungtynės bus sužaistos iki Velykų, o po jų iš karto ir atsakomosios rungtynės. Finalai numatyti Anykščiuose balandžio 9-ąją arba 10-ąją dieną.

 

VI-ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių
"Alauša" taurei laimėti
turnyrinė lentelė:


1.Visagino sporto centras 8/2
2.UŽPALIAI 8/2
3.Anykščių SC 5/5
4.Molėtų sporto centras 4/5
5.Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 4/6
6.Ukmergės SC 0/9

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 14 Kovas 2016 09:05