www.rakta.lt

PUSFINALIAI VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

  Šią savaitę VI-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Alauša" taurei laimėti vyksta pusfinalių varžybos iš dvejų rungtynių. Kol kas pirmąsias pergales iškovojo žemesnes vietas turnyrinėje lentelėje užėmusios komandos.
Anykščių SC- UŽPALIAI 85:81.
   Favoritais laikomi UŽPALIAI turėjo pripažinti anykštėnų pranašumą 4 taškais. Pergalės jiems iškovoti nepavyko, be to ir skirtumas galėjo būti didesnis anykštėnų naudai, nes pradžia buvo 30:14. Vėliau T.Markevičiaus ir T.Mackonio pastangų dėka pavyko pamažu artėti prie varžovų, bet pergalės iškovoti nepavyko. Pakankamai saugus 4 taškų skirtumas leidžia tikėtis UŽPALIAMS bendro teigiamo rezultato, tačiau ir Anykščių SC pirmenybių metu įrodė, kad išvykose irgi žaidžia gerai.

Molėtų sporto centras- Visagino sporto centras 74:69.
 Tik ketvirtąją vietą po pirmojo etapo užėmę molėtiškiai susitiko su pirmenybių lyderiais Visagino sporto centro komanda. Pernai pusfinalyje molėtiškiai nukovė visaginiečius ir pakliuvo į finalą. Šiemet visaginiečiams ir vėl teko neparankus varžovas. Visas rungtynes pirmavo šeimininkai, skirtumas siekė ir 12 taškų, tačiau svečiai sumažindavo iki minimumo, o po trečiojo kėlinio vėl skirtumas 11 taškų. Visgi Visagino sporto centro komanda ketvirtąjį kėlinį laimėjo, tačiau to pergalei neužteko. Likus žaisti 20 sekundžių jau buvo telikę tik 2 taškai, tačiau A.Žiuko taiklus tritaškis lėmė molėtiškių pergalę 5 taškų skirtumu. Molėtų komandos pagrindinis ginklas ir vėl buvo tritaškai metimai-šįkart įmesta 11, visaginiečių 7. Rezultatyviausiai namiškių gretose žaidė M.Petkevičius (16 taškų), A.Žiukas (15 taškų), J.Narušis (14 taškų). Svečių komandoje Velavičius (24 taškai), L.Velička (16 taškų).
  Taigi, ar atsakomosiose rungtynėse išvykose atsilaikys laimėjusios komandos, laukti liko nedaug- jau šį šeštadienį (04.02) rungtynės vyks Visagine ir Utenoje, po kurių paaškės mažojo ir didžiojo finalo dalyvės.