www.rakta.lt

PO DRAMOS BIRŽUOSE PAAIŠKĖJO ANTRASIS FINALININKAS SENJORŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

   Antrosios pusfinalio poros senjorų "39+" krepšinio pirmenybėse, kaip ir tikėtasi, tarp Biržų "ŠIRVĖNOS" ir Ukmergės "OLIMPO" varžybos itin atkaklios ir dramatiškos. Tik po pratęsimo ir tik 1 tašku nugalėjo šeimininkai- Biržų "ŠIRVĖNOS" krepšininkai.

Biržų "ŠIRVĖNA"- Ukmergės "OLIMPAS" 66:65 (16:18,7:18,19:11,19:14,5:4)
Teisėjai- G.Jasiulionis, A.Šalkauskas

   30 rėksmingų sirgalių užkūrė pragarą sporto salėje, atsinešdami ne tik dūdeles, bet ir būgną. Ir taip aktyviai visas 45 minutes. Bet iš pradžių tai šeimininkams nepadėjo- niekaip su startiniu jauduliu negalėjo susitvarkyti biržiečiai, o svečiai, vedami patyrusio A.Kazlausko, pelniusio 34 taškus per rungtynes, šovė iš karto į priekį ir nutolo, pirmaudami 13:4. Šiek tiek priartėję, biržiečiai antrajame kėlinyje vėl atsiliko ir po dviejų kėlinių 36:23 "OLIMPO" naudai. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai, daugiausia D.Gražinio pastangomis artėjo prie varžovų, kol galų gale 37 minutę išlygino rezultatą, o likus žaisti 2 minutes ir persvėrė jį. Dainius Gražinys šiose rungtynėse pelnė 32 taškus. Paskutinės minutės klostėsi dramatiškai- galėjo laimėti tai vieni, tai kiti. Esant rezultatui 54:54, biržietis G.Remeika pataikė tritaškį, bet tuo pačiu atsakė R.Bundonis. Likus žaisti 40 sekundžių kablį pataikė "ŠIRVĖNOS" žaidėjas A.Čepinskas, bet pražanga stabdomas A.Kazlauskas, kuris įmeta abu baudos metimus ir vėl lygu. Nervų karas tęsiasi, ir po gražios kombinacijos, vietinių sirgalių džiaugsmui, D.Gražinys iš vidutinio nuotolio pataiko, o laikrodis rodo 1,9 sekundės iki rungtynių pabaigos. Po time-out'o , išsimetant puolimo zonoje, kamuolys A.Kazlausko nepasiekia, mat šis nustumiamas kaip buldozeriu ir fiksuojama pražanga biržiečiams. Abu metimai taiklūs. Pratęsimas! O čia toliau įtampa- netaiklios atakos, grumtynės, klaidos, pražangos. Likus žaisti minutei ir 20 sekundžių, 2 baudos metimų nepataiko D.Gražinys, tada prarandamas svečių kamuolys, prameta biržietis G.Remeika abu baudos metimus, o A.Kazlauskas išveda "OLIMPĄ" į priekį 65:64. Lieka 8 sekundės. Vos nesuklysta "ŠIRVĖNOS" žaidėjai, tačiau pirmas kamuolį pastveria tas pats D.Gražinys, kuris metimo metu bauduojamas. Šįkart abu baudos metimai taiklūs- ranka lemiamu momentu nesudrebėjo. Tačiau lieka žaisti 1,2 sekundės, o kamuolį išsimetant , jau A.Kazlauskas neleistinai nusistumia varžovus ir atimamas kamuolys. Rezultatu  66:65 pergalę švenčia Biržų "ŠIRVĖNA", kuri ir žais didžiajame finale. Jų varžovas bus Utenos "AMBER FOREST". Ukmergės "OLIMPAS" mažajame finale kovos su Kupiškio "KUPIŠKIU".
  Rungtynės- grumtynės! 31:25 pražangos, neapsieita ir be techninių, bei nesportinių pražangų. Tikra drama, jėgų 0 po varžybų- štai toks pusfinalis Biržuose, panašiai, kaip Graikijoje:)

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 11 Balandis 2016 14:54