www.rakta.lt

ANYKŠČIUOSE FINIŠAVO VI-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

dscf4060

 VI- ųjų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių Alauša taurei laimėti prizininkai:

1.UŽPALIAI

2.Molėtų sporto centras

3.Visagino sporto centras

   2016 metų balandžio 9-ąją Anykščiuose vyko finalinė šventė, išaiškinant nugalėtoją bei prizininkus. Pirmąkąrt čempionais tapo UŽPALIŲ komanda, didžiajame finale rezultatu 74:66 įveikusi Molėtų sporto centro komandą. Rungtynes iš pradžių geriau pradėjo molėtiškiai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 19:17. Tačiau antrajame jau geriau žaidė užpalėnai ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 39:33 UŽPALIŲ naudai. Trečiajame pamažu skirtumas ėmė didėti ir jau 10 taškų priekyje UŽPALIŲ komanda. Tačiau dar niekas molėtiškiams neprarasta. Ir vis tik staigiu spurtu dar labiau didinamas pranašumas, net iki 17 taškų, ir, jau atrodė, kad UŽPALIAI pradeda švęsti pergalę. Seka Molėtų greita ataka, tritaškis, dar vienas tritaškis ir jau skirtumas tik 10 taškų, o , likus žaisti dar apie 1 minutę po dar vieno A.Žiuko tritaškio belieka 4 taškai. Tačiau pražangomis stabdomi užpalėnai, taikliai realizuoja baudos metimus ir švenčia pergalę 8 taškų skirtumu. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė T.Markevičius (21 taškas), po 12 taškų pelnė T.Kazickas, A.Kvietkauskas, T.Mackonis. Molėtų gretose J.Narušis pelnė 17 taškų, M.Valkauskas 12 taškų.
  Atkakli kova vyko ir mažajame finale, kur vietos Anykščių SC komanda nusileido Visagino sporto centrui 62:72. Tris kėliniu kova vyko taškas į tašką. Pirmavo tai vieni, tai kiti, tačiau likus žaisti apie 6 minutes, visaginiečiai išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu. Ir, atrodė, viskas atlikta pergalei pasiekti. Tačiau sekė 2 minučių atkarpa 10:0 šeimininkų naudai, ir anykštėnai jau priekyje. Po minutės pertraukėlės šaltus nervus parodė visaginietis M.Liepa, pataikęs 3 tritaškius metimus, anykštėnai užskubėjo pora atakų ir Visagino sporto centras išsaugojo iniciatyvą savo rankose, dar padidindamas pranašumą iki 10 taškų. Rezultatyviausiai Visagino komandoje žaidė M.Liepa, pelnęs 17 taškų, Romančenko 14 taškų. Anykščių komandoje T.Jodelis pelnė 17 taškų, Ž.Žiukas 15 taškų.

Naudingiausias pirmenybių žaidėjas Tomas Markevičius (UŽPALIAI)

dscf4058

Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija dėkoja turnyro mecenatui degalinių tinklui "Alauša", komandų rėmėjams, Anykščių sporto centrui už pagalbą, surengiant finalinę šventę.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 11 Balandis 2016 20:08