www.rakta.lt

ŠVENTIŠKAI UŽDARYTAS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO SEZONAS

PDF Spausdinti El.paštas

  2016 metų balandžio 16-ąją dieną Ukmergėje surengta finalinė šventė, kurios metu buvo išaiškinti VI-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių"Jaros sauga" taurei laimėti prizininkai:


1 vieta- Utenos "AMBER FOREST"

2 vieta- Biržų "ŠIRVĖNA"

3 vieta- Ukmergės "OLIMPAS"

dsc 0897

Dėl 3 vietos: Ukmergės "OLIMPAS"- Kupiškio "KUPIŠKIS" 65:60 po pratęsimo (13:12,11:12,14:13,16:17,11:6)

Dėl 1 vietos: Utenos "AMBER FOREST"- Biržų "ŠIRVĖNA" 76:57 (21:11,20:22,20:14,15:10)

       Rungtynėse dėl 3-iosios vietos susitiko itin apylygės komandos. Ir nors reguliariajame čempionate abu kartus laimėjo ukmergiškai, ir nors mažasis finalas vyko Ukmergėje, vistiek komandų šansai buvo vertinami 50% ir 50%. Taip ir buvo. Visas rungtynes komandos viena nuo kitos atsilikdavo tik keliais taškais. Kiekvienas kėlinys pasibaigė tik vieno taško skirtumu, ir negana to, komandos sužaidė lygiai  (54:54) per 40 minučių , neišsiaiškindamos nugalėtojo. Kaip ir tikėtasi, komandas traukė lyderiai- "OLIMPO" žaidėjas A.Kazlauskas pelnė 31 tašką, o "KUPIŠKIO" žaidėjas A.Adomavičius 26 taškus. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis pirmavo kupiškėnai, tačiau iniciatyvos ėmęsis A.Kazlauskas persvėrė rezultatą savo naudai. Nervingai tiksėjo paskutinė minutė- komandos pelnė taškus tik baudų metimais. Likus žaisti apie 8 sekundes, A.Adomavičius vėl persveria rezultatą savo naudai 2 taškais, o po minutės pertraukėlės nieko nelaukdamas A.Kazlauskas išprovakuoja varžovo pražangą, metant tritaškį metimą. Taiklūs tik du baudos metimai- pratęsimas! O jame jėgų jau nebelabai liko pas kupiškėnus, nes trumpas atsarginių suolelis, bei išsibaudavęs L.Dovydėnas, kuris pelnė 13 taškų. O ukmergiškius pratęsimo metu vėl vedė į priekį tas pats A.Kazlauskas, paeiliui pelnęs 8 taškus, ir tuo užtikrindamas labai sunkiai išvargtą pergalę. Ukmergiškiams III-ioji vieta - tai geriausias pasiekimas Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse. Tai didžiulis komandos vadovo N.Vasiliausko nuopelnas, šiemet subūrus tokią stiprią komandą.
   Didžiajame finale, favoritais laikyti Utenos "AMBER FOREST" krepšininkai susidūrė su kovingai nusiteikusiais Biržų "ŠIRVĖNOS" krepšininkais. Sustiko pernai metais titulą ginantys uteniškiai ir bronzos laimėtojai biržiečiai. Rungtynių pradžioje kiek netikėtai staigiai, greitų atakų pagalba, uteniškiai pabėgo į priekį 14:0. Su startiniu jauduliu biržiečiai susitvarkė tik sužaidus beveik penkias minutes, pelnydami pirmuosius taškus. Atrodė, kad gręsia triuškinimas. Tačiau antrojo kėlinio viduryje tablo skaičiai degė optimistiniai "ŠIRVĖNOS" komandai 23:26. Po šalto dušo atsigavo ir su komanda atvykę Biržų fanai, sukeldami tribūnose dar didesnį triukšmą. Prie jų prisijungė ir keli ukmergiškai, atsinešę "vuvuzelas". Komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 41:33 uteniškių naudai. Trečiajame kėlinyje komandos vėl atkakliai kovėsi, tačiau "AMBER FOREST" nutolo jau ir 14 taškų skirtumu. Biržiečiai nenuleido rankų ketvirtajame kėlinyje, sumažindami skirtumą iki 10-ties taškų, tačiau, atsisėdus ant suolo už 5 surinktas asmenines pražangas D.Skeberdžiui bei A.Čepinskui, jėgų jau nebeliko likusiems biržiečiams ir uteniškiai susikrovė 19 taškų persvarą. Solidi pergalė, tačiau ne tokia jau ir lengva, privertusi "AMBER FOREST" lyderius paprakaituoti. R.Matulis ir vėl buvo komandos tikru lyderiu, pelniusiu net 32 taškus, K.Šeštoko sąskaitoje 16 taškų. "ŠIRVĖNAI" po 21 tašką pelnė D.Tatoris bei D.Gražinys.
  Po rungtynių komandos apdovanotos prizais, kurios su džiugia nuotaika atsisveikino iki sekančio sezono- VII-ųjų Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybių.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 24 Spalis 2016 15:03