www.rakta.lt

SMARKUS LIETUS NEIŠGĄSDINO NAKTINIO KREPŠINIO 3x3 UTENOJE DALYVIŲ

PDF Spausdinti El.paštas

   20160906 0039230

   Nors visą liepos 8-ąją dieną protarpiais lijo, o prieš pat atidarymą ir smarkiai, vis tik krepšinio mėgėjai aktyviai rinkosi dalyvauti III-iajame naktiniame krepšinyje 3x3 Utenoje. Tai rodo didelį norą žaisti krepšinį bet kokiu oru, o tokiomis sąlygomis dar nebuvo žaidžiama. Susirinko net 33 komandos iš Utenos, Kauno, Panevėžio, Švenčionių, Švenčionėlių, Molėtų, Rokiškio, Visagino, Ignalinos. Apsipratę prie lietaus, pirmieji startavo berniukai, gimę 2003 metais ir vėliau. 4 komandų varžybose pajėgesni buvo "Golden State Warriors" iš Utenos (Dovydas Palskis, Paulius Bilaišis, Aironas Šalkauskas ir Tadas Rimša), superfinale rezultatu 6:2 įveikę "GDVK" komandą.
  Tuo pat metu prasidėjo ir vaikinų, gimusių 1998 metais ir vėliau varžybos, į kurias susirnko net 13 komandų. Jiems taipogi trukdė posmarkis lietus, atsiradusios balos bei šlapias kamuolys, bet juk sąlygos buvo visiems vienodos ir reikėjo įrodyti pajėgumą. Po varžybų pogrupiuose, vyko atkaklios ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalo varžybos. O geriausiai šį išbandymą atlaikė svečiai iš Ignalinos "Na ura", pusfinalyje įveikusi Utenos DSC rezultatu 6:5, o didžiajame finale ir "Čempionus" iš Utenos rezultatu 5:3. Nugalėtojų gretose žaidė Augustinas Pechovka, Modestas Mackevičius, Gytis Slapšys ir Gelmis Ramaneckas.
   Senjorų grupėje dukart tarpusavyje sužaidė Vėtra ir Krepšinio mėgėjai. Pajėgesni šįkart buvo krepšinio mėgėjai, kuriems ir atiteko I-oji vieta.
   Na, o startuojant vyrų grupei, debesys išsisklaidė ir 14 komandų jau turėjo neblogas sąlygas žaisti. Temstant, debesys išsisklaidė, užsidegė prožektorių šviesos ir net iki 1 valandos nakties komandos aiškinosi prizines vietas. Šioje grupėje irgi laimėjo svečiai- tai "Bingo" iš Panevėžio. Panevėžiečiai po itin dramatiškos kovos įveikė Kaunui atstovaujančius "Luką ir SG". Paskutinę sekundę pataikytas J.Četkausko baudos metimas išlygino rezultatą 10:10, o tai lėmė pergalę, nes rungtynes panevėžiečiai pradėjo gindamiesi. "Lukui ir SG" atiteko II-oji vieta, kuriems turnyre sekėsi gana lengvai įveikti varžovus, tik pusfinalyje teko susigrumti su grėsminga "Užpalių" komanda, kurią įveikė rezultatu 9:7. Mažajame finale "Užpaliai" nugalėjo "Tanką" iš Molėtų rezultatu 10:7 ir tapo III-iosios vietos laimėtojais.

Dėkojame rėmėjui- Amber forest už įsteigtus prizus- medalius, kuprines, marškinėlius bei kepuraites turnyro prizininkams!

Visi rezultatai skiltyje Turnyrai/Turnyrai 2016/2017/III-iasis Naktinis krepšinis 3x3 Utenoje/Lentelės

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 24 Spalis 2016 15:02