RYTŲ AUKŠTAITIJOS PIRMENYBIŲ SAVAITĖS APŽVALGA(11.28-12.04)

PDF Spausdinti El.paštas

Šią savaitę įvyko 4 susitikimai, iš kurių 3 pergales šventė šeimininkai,vieną svečiai.

11.29 Molėtų SC-Švenčionėlių „AITVARAS-SM“ 74:69 (18:17,26:13,16:15,14:24)
          Teisėjai-R.Pumputis,K.Vaicekauskas (50 žiūrovų)

Antradienį susitiko Molėtų SC ir Švenčionėlių „AITVARO-SM“ komandos. Jaunimo tarpusavio dvikovą laimėjo molėtiškiai rezultatu 74:69. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai ir pasibaigė 1 taško skirtumu šeimininkų naudai. Tačiau antrajame šeimininkai spurtavo ir ilsėtis po 2 kėlinių išėjo, pirmaudami 14 taškų skirtumu. Svečiai rankų nenuleido, stengėsi žaisti aktyviai, bet trečiajame kėlinyje priartėti nepavyko. Tačiau ketvirtajame vaizdas pasikeitė, svečiai buvo aktyvesni, laimėdami kėlinuką 10 taškų persvara, bet galutinis rezultatas 5 taškų pergalė- šeimininkų rankose. Rezultatyviausiai molėtiškių komandoje žaidė V.Valiukas ir A.Žiukas, pelnę po 17 taškų.Švenčionėlių komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Kuodis, pelnęs 16 taškų ir G.Kasperovičius 12 taškų.

12.01 Utenos KKSC-Molėtų SC 90:68 (21:8,28:26,19:18,22:16)
          Teisėjai-G.Jasiulionis,A.Šalkauskas (25 žiūrovai)

Ketvirtadienį susitiko taip pat 2 jaunimo komandos-auklėtiniai iš Utenos KKSC ir Molėtų SC.  Rungtynes rezultatu 90:68 laimėjo uteniškiai. Rungtynių pradžioje spurtavę Utenos KKSC auklėtiniai valdė situaciją per likusius 3 kėlinius ir laimėjo rungtynes. Molėtiškiai buvo priartėję iki 10 taškų skirtumo,tačiau vėl persvara buvo atstatyta ir paskutinę sekundę įmestas tritaškis metimas, skirtumą padidino iki 22 taškų. Šįsyk molėtiškiai savo stipriąja puse nepasinaudojo -pelnė tik 5 tritaškius. Rezultatyviausiai uteniškių gretose žaidė T.Zaleckas, pelnęs 18 taškų ir M.Šeduikis 15 taškų. Svečių gretose pasižymėjo L.Šerelis, pelnęs 19 taškų ir D.Verikas 18 taškų.

12.04 Ignalinos "ŽUVĖDRA"-Ukmergės "OLIMPAS" 91:66 (25:19,22:8,30:23,14:16)

Teisėjai-G.Jasiulionis,A.Misiūnas (5 žiūrovai)

Ankstyvą sekmadienio rytą buvo tikėtasi atkaklios kovos Ignalinoje, kur vietos krepšininkai susitiko su svečiais iš Ukmergės. Tačiau palyginti lengvai nugalėjo ignaliniečiai rezultatu 91:66. Ypatingai spurtavę antrajame kėlinyje ignaliniečiai dar ir trečiąjį sužaidė rezultatyviai, pelnę 30 taškų. Tad ketvirtasis kėlinys liko tik formalumams atlikti. Tiesa netrūko ir neigiamų emocijų protrūkio, po kurių buvo nubausti techninėmis pražangomis A.Guiga iš Ignalinos, bei R.Pulkauninkas iš Ukmergės. Rezultatyviausiai žaidė tarp ignaliniečių M.Krasauskas, pelnęs 17 taškų ir Ragauskas 16 taškų. Tarp ukmergiškių pasižymėjo R.Pulkauninkas 21 taškas ir L.Skapas 13 taškų.

12.04 Rokiškio "KRAUNEDA-KKSC"-Švenčionėlių "AITVARAS-SM" 82:84                                     (17:23,22:18,23:24,20:19)
          Teisėjai-T.Juodis,A.Šalkauskas (25 žiūrovai)

Sekmadienį Rokiškyje įvyko turo sensacija, kur vietos krepšininkai pralaimėjo Švenčionėlių krepšininkams rezultatu 82:84. Iki paskutinės sekundės nebuvo aišku, kas laimės. Vis tik laimė nusišypsojo Švenčionėlių krepšininkams. Tiesa, jie ir pirmavo beveik visas rungtynes 3-6 taškų skirtumu. Vis rokiškėnams nepavykdavo persverti rezultato. Ir tik 34 rungtynių minutę namiškiai išsiveržė pirmą kartą į priekį, o likus žaisti 3 minutėms jau pirmavo ir 5 taškų skirtumu. Tačiau, pademonstravę komandinį žaidimą, svečiai nenuleido rankų ir greitai persvėrė rezultatą 76:75. O pati pabaiga vyko dramatiškai- likus žaisti apie 30 sekundžių, tablo rodė 81:81, o kamuolį valdė svečiai. Ataka buvo netiksli, ir atrodė, kad jau rokiškėnai užvaldys kamuolį, tačiau suklydo savo gynybos zonoje. Liko žaisti 24 sekundės,o Švenčionėlių treneris T.Garla paėmė minutės pertraukėlę, nurodydamas savo auklėtiniams metimą atlikti paskutinėmis sekundėmis. Bet Rokiškio treneris V.Jocys liepė savo auklėtiniams subauduoti, tuo pasilikdamas teisę į savo paskutinę ataką. Prie baudos metimo linijos stojęs G.Steckis buvo taiklus ir rezultatas tapo 83:81 svečių naudai, o žaisti liko apie 13 sekundžių. Aktyviai gindamiesi svečiai vis tik prasižengė ir likus žaisti apie 3 sekundes, šįsyk prie baudos metimo linijos stojo rokiškėnų lyderis M.Šinkūnas. Pirmasis metimas tikslus, rezultatas tapo 82:83, tačiau antrasis metimas netikslus, o kamuolį atkovojo svečiai, rokiškėnai prasižengė. Laiko žaisti liko 0,8 sekundės- R.Šamšūra pataikė pirmąjį baudos metimą, o antrąjį prametė. Nuaidėjo finalinė sirena, skelbianti gražią svečių pergalę, kuri jiems buvo pirmoji šiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Utenos mėsa" taurei laimėti. Rezultatyviausiai tarp rokiškėnų žaidė M.Šinkūnas, pelnęs 28 taškus ir I.Juškevičius 20 taškų, svečių komandoje pasižymėjo G.Kasperovičius, pelnęs 21 tašką, G.Steckis ir R.Šamšūra po 14 taškų.

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 05 Gruodis 2011 10:10