www.rakta.lt

STARTAVO VII- OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

 Spalio pabaigoje, rungtynėmis Utenoje startavo jau VII- osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti.


Debiutantai. Į atidarymo rungtynes su Utenos "AMBER FOREST" atvyko pirmenybių debiutantai- Švenčionių "ŠVENČIONYS". Svečiai rungtynių pradžioje nepabūgo pernykščių nugalėtojų, ir sužaidus I-ojo kėlinio 5 minutes dar pirmavo 11:10. O kėlinį užbaigė atsilikdami 17:22. II-ajame kėlinyje uteniškiai įsižaidė ir pateisino favoritų vardą, laimėdami kėlinį rezultatu 28:9. III-iajame taipogi pelnyti 28 uteniškių taškai ir skirtumas tapo didžiulis. Na, o pergalę "AMBER FOREST" šventė rezultatu 98:67.
Rezultatyviausi. Vėl nesulaikomas buvo R.Matulis, pelnęs 32 taškus (6 tritaškai), K.Šeštoko sąskaitoje 18 taškų. Svečių komandoje A.Bitinas (21 taškas), T.Garla (17 taškų) ir E.Karklelis (15 taškų).
1 Turo dvikova. Po metų pertraukos į pirmenybes sugrįžo Anykščių "JAROS SAUGA"- daugkartinė pirmenybių prizininkė. I-ajame ture jos laukė sunki išvyka į Biržus, pas pernykščius II- osios vietos laimėtojus. Apylygė kova vyko tik 2 kėlinius, o vėliau šeimininkai anykštėnų puolimo nesustabdė ir turėjo pripažinti "JAROS SAUGA" pranašumą - 55-87. Anykštėnams R.Mincė pelnė 23 taškus, M.Kildišius 17 taškų. Biržiečiams 30 taškų pelnė pirmenybių naujokas Ž.Kačinskas.
Ignalinos lyderis. Puikią sportinę formą demonstruojantis R.Juršėnas tempė Ignalinos "SENJORUS" į pergalę su stipriu priešininku- Kupiškio "KUPIŠKIU". Pernai šios komandos pasidalino po pergalę, laimėdamos tik keliais taškais. O šiemet solidžiu skirtumu nugalėjo ignaliniečiai (64-45).
Be lyderio. Šiemet Ukmergės "OLIMPAS" ko gero versis be savo lyderio A.Kazlausko. Nors ir priešinosi ukmergiškiai kupiškėnams, tačiau pralaimėjo rezultatu 47-60. Kupiškio 'KUPIŠKIS" reabilitavosi po prieš 2 dienas patirto pralaimėjimo Ignalinoje.
Pirmoji pergalė. Pirmosios debiutantų- Švenčionių komandos pergalės laukti ilgai nereikėjo- jau II-ajame ture pasiekta graži pergalė prieš Širvintų "BRIEDĮ" rezultatu 72:53.
2 turo dvikova. Jau lapkričio 9 dieną susitiks vieni favoritų- Utenos "AMBER FOREST" bei Anykščių "JAROS SAUGA".
Maratonas. Tik prasidėjus pirmenybėms, komandoms, kurios pralaimėjo, nusiminti nereikia, nes laukia ilgas maratonas iki balandžio mėnesio, sužaidžiant net po 14 rungtynių.
Svetingumas.Linkime komandoms svetingai priimti priešininkus ir garbingai kovoti.

 

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "39+"
KREPŠINIO PIRMENYBĖS
"JAROS SAUGA" TAUREI LAIMĖTI

1.Utenos "AMBER FOREST" 1/0
2.Anykščių "JAROS SAUGA" 1/0
3.Ignalinos "SENJORAI" 1/0
4.Kupiškio "KUPIŠKIS 1/1
5.Švenčionių "ŠVENČIONYS" 1/1
6.Ukmergės "OLIMPAS" 0/1
7.Širvintų "BRIEDIS" 0/1
8.Biržų "ŠIRVĖNA" 0/1