www.rakta.lt

NAUJIENOS IŠ VYRŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ

PDF Spausdinti El.paštas

  VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse ir toliau be pralaimėjimų žengia Ukmergės TVM, išvykoje nugalėjusi Visagino sporto centrą, kuris dar neiškovojo nė vienos pergalės. Lengvai namuose laimėjo Švenčionėlių "AITVARAS-SC", nugalėjęs Ukmergės SC, na o atkakliausia kova vyko Anykščiuose tarp vietos KKSC ir Molėtų sporto centro.

Švenčionėlių "AITVARAS-SC"- Ukmergės SC 102:82

   Šiemet rimtai pretenduojantis "AITVARAS-SC" pakliūti į finalinį ketvertą, nuo pat pradžių ėmė pirmauti rungtynėse su Ukmergės SC komanda. Ukmergiškiai jau turi iškovoję vieną pergalę, ir toliau aktyviai priešinasi, tad varžovams su šia jauna komanda tikrai nėra lengva. Pakliūti tarp 4 geriausiųjų turi šansų ir jie. Rezultatyviausi žaidėjai Švenčionėlių komandoje Čebatorius (16 taškų), Turica (14 taškų), Šamšūra (13 taškų), tarp ukmergiškių Gečys (16 taškų), Sakalauskas (12 taškų).

Visagino sporto centras- Ukmergės TVM 44:79

   Kartų kaitą išgyvenantis Visagino sporto centras dar neiškovojo nė vienos pergalės šiose pirmenybėse. Šįkart ir varžovas buvo grėsmingas- pirmenybių lyderiai, dar nė karto nepralaimėję- Ukmergės TVM. Karolio Chadatavičiaus suburta ukmergiškių komanda šiemet pilna ambicijų pakovoti dėl aukščiausių vietų. Jie svečiuose tris kėlinius dar pirmavo 19 taškų, tačiau jaunieji visaginiečiai ketvirtajame kėlinyje nuleido rankas ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą 35 taškų skirtumu. Nugalėtojams 20 taškų pelnė D.Survila, 15 taškų K.Chadatavičius. Visagino komandoje rezultatyviausias A.Macickas (12 taškų).

Anykščių KKSC-Molėtų sporto centras 76:70

      Itin svarbią pergalę namuose iškovojo Anykščių KKSC komanda, sunkioje ir atkaklioje kovoje nugalėjusi Molėtų sporto centro komandą. Nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę, o nervų karą labiau atlaikė anykštėnai, kurie ir laimėjo 6 taškų skirtumu.

Pirmojo rato nugalėtoją jau turime- tai Ukmergės TVM, kas užims antrąją vietą, spręsis rungtynėse tarp Anykščių KKSC ir Švenčionėlių "AITVARO-SC".

 

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS


1.Ukmergės TVM 4/0
2.Švenčionėlių "AITVARAS-SC" 3/1
3.Anykščių KKSC 3/1
4.Ukmergės SC 1/3
5.Molėtų sporto centras 1/3
6.Visagino sporto centras 0/4

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 06 Gruodis 2016 09:35