www.rakta.lt

SENJORŲ 39+ PIRMENYBĖSE SUŽAISTI 4 SUSITIKIMAI

PDF Spausdinti El.paštas

  logo jsPraeitą savaitę VII-osiose Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse "Jaros sauga" taurei laimėti sužaisti 4 susitikimai.

Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Utenos "AMBER FOREST" 60:114

 Toliau eilinę pergalę, šįsyk ir be didesnių pastangų, iškovojo Utenos "AMBER FOREST" komanda. Uraganinis uteniškių puolimas, aukštas pataikymo procentas ir net pelnyti 114 taškų. Vėl komandos lyderiai K.Šeštokas ir R.Matulis buvo nesulaikomi.

Biržų "ŠIRVĖNA"- Ignalinos "SENJORAI" 74:78

  Labai svarbią pergalę, ir dar išvykoje iškovojo Ignalinos "SENJORAI". Po sunkios ir nervingos kovos 4 taškų skirtumu įveikti biržiečiai. Šios komandos, kartu su Švenčionių bei Anykščių komandomis kovoja dėl patekimo į finalinį ketvertą. Nors dar prieš akis visas II-asis ratas, kol kas ir likusios komandos turi šansų ten pakliūti.

Širvintų "BRIEDIS"- Švenčionių "ŠVENČIONYS" 54:70

  Tik ketvirtajame kėlinyje svečiai atitrūko ir išsivežė labai svarbią pergalę. Kad nelengva žaisti Širvintose, tai įsitikino ir kitos komandos. Šiose rungtynėse kova taškas į tašką vyko 3 kėlinius, po kurių dar buvo lygus rezultatas.

Kupiškio "KUPIŠKIS"- Ukmergės "OLIMPAS" 68:52

    Šiose rungtynėse susitiko komandos, pernykštėse pirmenybėse žaidusios mažajame finale, kur po dramatiškos kovos bei pratęsimo pergalę šventė ukmergiškiai. Šiemet šioms komandoms sekasi sunkiau ir jos užima 6- 8 vietas. Prieš šias varžybas po 1 pergalę tik turėjusios ekipos aktyviai kovojo, bet antrąją pergalę pirmenybėse pasisekė iškovoti "KUPIŠKIO" komandai.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 18 Sausis 2017 10:34