www.rakta.lt

INTRIGA VYRŲ PIRMENYBĖSE

PDF Spausdinti El.paštas

  Praėjusią savaitę svarbią pergalę iškovojo Anykščių KKSC, Ukmergėje nugalėjusi vienus iš lyderių TVM komandą rezultatu 70:59, tačiau sekančią dieną pralaimėjo Ukmergės SC komandai rezultatu 70:74. Vienvaldžiai lyderiais išlieka Švenčionėlių "AITVARAS", nugalėjęs autsaiderius- Visagino sporto centrą rezultatu 92:65. Taipogi svarbų laimėjimą iškovojo Molėtų sporto centras, nugalėjęs Ukmergės SC komandą rezultatu 76:61.

Ukmergės TVM- Anykščių KKSC 59:70

  Nors pradžią geriau pradėjo Ukmergės TVM komanda, laimėdama 1-ąjį kėlinį 23:18, antrajame anykštėnai išlygino rezultatą, o trečiajame kėlinyje ir pradėjo pirmauti. Atrodė, kad ukmergiškiai neleis išsivežti pergalės, tačiau svečiai šaltakraujiškai sužaidė ir paskutinįjį kėlinį, taip švęsdami svarbią pergalę. Ukmergiškiams tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui. Jų gretose rezultatyviausiai žaidė M.Survila (17 taškų) ir L.Skapas (13 taškų).

Ukmergės SC- Anykščių KKSC 70:74

  Sekančią dieną, jausdami nuovargį, ar buvo nenusiteikę, Anykščių KKSC krepšininkai turėjo pripažinti pralaimėjimą nuo kitos Ukmergės komandos- SC. Visas rungtynes komandos kovėsi taškas į tašką, niekaip nepavyko anykštėnams atitrūkti, jauni Ukmergės žaidėjai troško pergalės ir ją pačioje pabaigoje iškovojo 4 taškų skirtumu. Tai buvo jiems antrasis laimėjimas. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė J.Sakalauskas (25 taškai) ir T.Mikašius (11 taškų). Svečių komandoje G.Žiukas pelnė 15 taškų, S.Butkys 12 taškų.

Molėtų sporto centras- Ukmergės SC 76:61

   Labai svarbios rungtynės sužaistos Molėtuose, kur susitiko po lygiai pergalių turinčios komandos ir pretenduojančios patekti tarp 4 geriausiųjų komandų. Pergalę, o kartu ir revanšą už patirtą nesėkmę pirmajame rate, iškovojo Molėtų sporto centro komanda. 

 

VII-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS


1.Švenčionėlių "AITVARAS-SC" 6/1
2.Ukmergės TVM 5/2
3.Anykščių KKSC 4/3
4.Molėtų sporto centras 3/4
5.Ukmergės SC 2/5
6.Visagino sporto centras 0/6

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Sausis 2017 22:45