www.rakta.lt

STARTAVO RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+" KREPŠINIO PIRMENYBĖS

PDF Spausdinti El.paštas

img 1168img 1166 

Praėjusį savaitgalį startavo Rytų Aukštaitijos senjorų "45+" krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauja 3 komandos- tai Utenos "AMBER FOREST", Obeliai ir Anykščiai.

  Trijuose miestuose komandos susitiks tarpusavyje.II- asis turas vyko Anykščiuose, kur šeimininkams pavyko iškovoti abi pergales, Obeliai laimėjo kartą, o uteniškiai abu kartus pralaimėjo. Sekantis turas Utenoje, o baigiamasis Rokiškyje.

Anykščiai- Utenos "AMBER FOREST" 64:58

  Po labai atkaklios ir gražios kovos, pergalę šventė anykštėnai.Tik per paskutines 2 minutes išsisprendė nugalėtojas. Anykščių komandoje rezultatyviausiai žaidė S.Živatkauskas ir V.Zlatkus, pelnę po 15 taškų, Utenos komandoje rezultatyviausiai žaidė R.Vaitkus (19 taškų) ir R.Leipus (13 taškų).

Utenos "AMBER FOREST"- Obeliai 39:45

 Kiek pailsėję, uteniškiai į kovą stojo su Obelių komanda. Ir šiose varžybose kova vyko taškas į tašką. Antroje rungtynių pusėje padėtį kontroliavo obeliškiai, pirmaudami 6-8 taškų skirtumu, tačiau atrodė, kad uteniškiai gali persverti rezultatą. Deja, skriejo netaiklūs metimai ir patirtas antras pralaimėjimas. Obelių gretose rezultatyviausias buvo A.Narkevičius, pelnęs 18 taškų, "AMBER FOREST" komandoje R.Vaitkus pelnė 16 taškų.

Obeliai- Anykščiai 55:69

  Ir šiose varžybose buvo atkakli kova, nors skirtumas ir dviženklis. Tokį skirtumą lėmė 2 priežastys- trumpas Obelių komandos atsarginių suolelis (atvyko tik septyniese), bei greitos Anykščių atakos, kurių smaigalyje būdavo N.Vildžius, pelnęs  net 35 taškus. Obeliams 22 taškus pelnė A.Narkevičius.
  Turnyrinė lentelė tokia:

RYTŲ AUKŠTAITIJOS SENJORŲ "45+"
KREPŠINIO PIRMENYBĖS

1.Anykščiai 2/0
2.Obeliai 1/1
3.Utenos "AMBER FOREST" 0/2

Šiame ture uteniškiai rungtyniavo be kelių stipriausių žaidėjų.
Susipažinti su paraiškomis galima SKILTYJE turnyrai-2016/2017 turnyrai/senjorų "45+" krepšinio pirmenybės/paraiškos

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 23 Sausis 2017 22:07